Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Як купити дитячі зимові черевики на два сезони

Як купити дитячі зимові черевики на два сезони

2020-11-09 20:14:12   2   3131

Чималі цінники на взуття сприяють тому, що батьки намагаються підібрати зимову пару, яку малюк зможе носити не один сезон. Щоб дитині було комфортно й батьки змогли заощадити на такій покупці, рекомендуються певні правила.


Правила визначення запасу взуття з урахуванням віку дитини

Визначати розмір варто, враховуючи швидкість збільшення стопи малюка. Найбільша інтенсивність, коли розмір ніжки може стати більше на пару розмірів за рік, спостерігається в такі періоди: в 2-3 роки, в 3-6 років і в 7-12 років. Якщо любите купувати зимове взуття заздалегідь, то варто брати запас більше. Оптимальна різниця — 1 см. Якщо купити на 2 см більше, то в перший сезон стопа буде бовтатися у взутті й абсолютно не гріти її. А на другий сезон, найімовірніше, взуття буде тиснути, позбавляючи відчуття комфорту. При визначенні ймовірного запасу варто враховувати клімат — чим північніше, тим більше запас. У місцях, де стабільно низькі показники температури, враховується щільність вовняних шкарпеток.

Поширені помилки

Для правильного вибору взуття, важливо уникати поширених помилок.

  1. Для визначення потрібного показника запасу батьки часто намагаються оцінити просвіт між п'ятою і задником, просовуючи палець. Дитина, відчуваючи тиск, рефлекторно підгинає пальці.
  2. Примірка взуття сидячи — стоячи, вага тіла тисне на стопу й вона стає більше.
  3. Пропонувати для носіння дитині взуття від старших братів і сестер. Така пара вже підлаштована під особливості стопи іншого малюка. 
  4. Не прислухатися до малюка. Дитина повинна сама визначити, наскільки їй комфортно в обраній парі.


Вимірювати ногу потрібно спеціальною лінійкою, коли дитина стоїть. Перш ніж почати носити взуття, варто пройтися в ньому по будинку. Доношувати взуття після інших дітей не можна, оскільки це може зашкодити нормальному розвитку стопи.

Вибір запасу взуття, залежно від віку 

Вік

Особливості

До року

При перших кроках взуття потрібно купувати до початку сезону. Варто придбати теплі пінетки, які відмінно натягаються.

Від року

Рекомендуються утеплені пари з натуральної шкіри. З 7 місяців до року стопа може збільшуватися втричі.


Дитина може скаржитися на замерзання ніжок через такі причини:

  • тісне взуття — пальці без руху швидше мерзнуть, а велика пара — позбавляє теплоощадного ефекту;
  • підвищена недовірливість — батьки постійно вважають, що малюкові холодно;
  • використання колготок без синтетики під мембранне взуття — бавовна поглинає вологу, що в результаті призводить до того, що нога мерзне.

Купити взуття на кілька сезонів в період інтенсивного росту складно. Але якщо замовити пару перед початком сезону високої якості, то, ймовірно, малюк зможе носити її й в наступному році. Але часто асортимент взуття перед початком зими мінімальний, і доводиться вибирати із залишків.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари