Безкоштовна доставка Новою поштою
з 10-00 до 18-00

У кошику порожньо!

Для чого потрібно купувати ортопедичне взуття дітям?

Для чого потрібно купувати ортопедичне взуття дітям?

2023-04-19 09:42:54   0   290

Наша компанія minimen.ua продає якісне дитяче взуття вже більше ніж 25 років. Наша команда самостійно реалізує продукцію в нашому магазині, спілкується із нашими маленькими клієнтами та їх батьками. Ми бачимо, яке взуття не тільки красиве, що сподобається малечі, але буде якісним, комфортним та прослужить довго.

Часто ми чуємо одне і теж запитання від наших нових клієнтів. Для чого купувати «спеціальне» ортопедичне взуття? Чим воно відрізняється від «звичайного»? Спробуємо пояснити. 

1. Яке взуття є ортопедичним? Для створення ортопедичного взуття в його конструкцію додають додаткові деталі – вищу задню частину, більш плотніший та ширший носок, спеціальні застібки,- молнії або липучки, які будуть гарно тримати ніжку дитини, а також анатомічну устілку.

2. Які його переваги? Структура ортопедичного взуття дозволяє правильно розподіляти навантаження на різні зони стопи, завдяки чому ніжка амортизує при ходінні та знімається надмірний тонус. Матеріали ортопедичного взуття – це виключно натуральна шкіра, нубук, замша. Саме в натуральних матеріалах наша шкіра дихає та відчуває себе комфортно за будь-якої погоди.

3. Ортопедичне взуття важке, жорстке, високе? Хочеться розвіяти цей міф. Нові технології виробництва взуття, м`якість та гнучкість шкіри, нові якісні легкі підошви, якісна фурнітура – все це робить ортопедичне взуття легким, м`яким та комфортним для наших дітей. Ми продаємо ортопедичне взуття фабрик Minimen та Perlina, яке є  профілактичним – в ньому не має надмірно завищеної задньої частини, твердої спеціальної підошви, пластмасового або твердого супінатора. Все взуття підійде для щоденного комфортного профілактичного використання. 

Наше взуття є частиною профілактики. Хоча часто наше взуття називають ортопедичним, ми рекомендуємо його діткам, які не мають спеціальних вад ніг. Наше взуття дозволяє діткам комфортно відчувати себе весь день завдяки матеріалам найвищої якості!

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари