Безкоштовна доставка Новою поштою
з 10-00 до 18-00

У кошику порожньо!

Nik дитяче взуття з Польщі. Ціна та якість в Україні.

Nik дитяче взуття з Польщі. Ціна та якість в Україні.

2022-05-26 12:16:45   0   692

1.1. Як з'явилися бренд Nik?

Взуття з Польщі має великий попит через високу якість та невелику вартість. І все тому, що у цій країні активно розвивається скотарство. А отже багато сировини для взуття. Особлива увага приділяється обробленню матеріалів.

Один із найкращих виробників польського взуття — бренд Nik. Компанія заснована у 1989 році під назвою Giatoma Niccoli. Але з часом марку стали називати скорочено — Nik. Бренд пропонує стильні моделі для дітей та підлітків, а також для чоловіків та жінок. Постійні покупці відзначають, що якість пар Nik на рівні дорогих італійських моделей. Взуття дійсно довго носиться, не створює дискомфорту і відмінно виглядає з будь-яким одягом.


2.1. У чому особливість бренду дитячого взуття Nik?

Бренд Giatoma Niccoli має на меті стати законодавцем моди. Тому працює відповідно до основних правил для бренду.

  1. Співробітники компанії постійно вивчають модні тренди, які втілюють в стильних колекціях.

  2. Взуття розробляється за унікальними ескізами.

  3. Різноманітність моделей дозволяє легко підібрати найкращий варіант як для садка та школи, так і вільного проведення часу.

  4. Кожен етап виробництва ретельно контролюється, тому на виході лише найкращі моделі.

Бренд ставить за мету задовольнити потреби максимальної кількості клієнтів. Але при цьому продукція компанії за ціною доступна для кожного.

За час роботи понад 30 років компанія отримала постійних клієнтів. Але з кожною новою колекцією марці вдається зацікавити нових покупців. В асортименті компанії Nik широка гамма кольорів, оскільки бренд не обмежується класичними відтінками. Яскраві та стильні моделі викликають захоплення у дітей, які, як правило, віддають перевагу помітному взуттю. А батьки залишаються задоволеними тим, що купують малюку пару, вироблену з урахуванням особливостей будови та розвитку дитячої стопи.

Взуття Nik займає середній ціновий сегмент. Кожну пару дитина в період не активного зростання ніжки може носити кілька сезонів. Дитина, вивчаючи світ, багато ходить, спочатку не завжди вчасно піднімає ніжку, тому важливо вибирати пари зі щільного матеріалу. Такими характеристиками відрізняється продукція Nik.

3.1. Розмірна сітка дитячого взуття Nik.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари