Безкоштовна доставка взуття Новою поштою

У кошику порожньо!

Дитяче взуття Lotto. Історія бренду і розмірна сітка Lotto

Дитяче взуття Lotto. Історія бренду і розмірна сітка Lotto

2021-03-19 19:29:57   4   3805

Компанію Lotto заснували брати Джованні і Джорджіо Каберлотто в 1973 році в місті Монтебелунна, яке знаходиться в Італії і вважається центром виготовлення взуття.

Історія бренду починалася з взуття для тенісу, яке стрімко набуло заслужену популярність. Далі брати випустили взуття, в якому заняття баскетболом, легкою атлетикою та іншими видами спорту, приносили найбільше задоволення.


Переваги дитячого взуття Lotto

Виробники подбали про маленьких шанувальників компанії і розробили безліч дитячих моделей. До переваг взуття Lotto для хлопчиків і дівчаток відносять:

 1. Продуманість і функціональність кожної пари.
 2. Використання мікрофібри — штучного високотехнологічного матеріалу, здатного відштовхувати воду і пропускати необхідне стопам повітря.
 3. Розробка ряду моделей у співпраці з успішними спортсменами. Фахівці Lotto зважають на побажання і потреби, які відгукнуться в душі кожного.
 4. Яскрава палітра кольорів, в яку входять глибокі кольори, що привертають увагу з першого погляду:
  • червоний,
  • синій,
  • білий,
  • чорний.
 5. Наявність сертифікату ISO-9001, який означає, що взуття, зокрема дитяче, виготовляють, щоб захистити стопи активних малюків від травм. Хороша фіксація і відповідність потребам дитячих ніг забезпечує комфорт малюків і спокій їхніх батьків.


Дитяче взуття Lotto — це ефективна комбінація найвищих спортивних стандартів і необхідного міського комфорту. Воно підходить дітям і дорослим, які не планують пов'язувати своє життя зі спортом, але хочуть, щоб їхнє повсякденне взуття відрізнялося якістю та зручністю.

Фахівці розробили точну розмірну сітку, що дозволяє батькам підібрати для малюків взуття того розміру, який повністю закриває потребу дитини в стильному зручному взутті. Мам і тат тішить той факт, що обрана модель надійно закріплена на стопі дочки або сина.


Взуття для дітей, яке виготовляє італійська компанія Lotto, — це внесок у майбутнє дитини, який окупається після першої ж вдалої прогулянки малюка. Його задоволеною усмішкою, веселими історіями і здоровими стопами.

Гарне взуття — зроблене з любов'ю і з турботою про дітей.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари