Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Дитячі зимові черевики промокають і всередині вологі. Причини та рекомендації

Дитячі зимові черевики промокають і всередині вологі. Причини та рекомендації

2020-12-05 10:51:02   6   3842

Багато мам зіштовхуються з такою проблемою, що після прогулянки взимку ноги їх малюків виявляються вологими. Вони відразу починають думати, що обрали погане дитяче взуття та одразу шукають йому заміну. Але, купивши навіть дороге не промокаюче взуття, знову можуть зіткнутися з подібним явищем. А все просто тому, що вони не дотримуються простих рекомендацій щодо того, як і коли потрібно одягати теплі зимові черевики. Далі ми розповімо Вам, як уникнути подібних помилок.


Основні причини, за якими зимове взуття може ставати вологим після прогулянок:

  • Неякісне взуття, що промокає;
  • Черевики одягнені не по погоді;
  • Неправильно підібраний одяг.

Варто почати з того, що зимові черевики звичайно ж можуть протікати. Але найчастіше це відбувається лише з неякісним взуттям. Імовірність того, що спеціальні не промокаючі черевики пропускають вологу вкрай мала. А значить причини вологих ніжок потрібно шукати в іншому. В основному таке відбувається тоді, коли взуття одягається не по погоді.


В такому випадку ніжки під час прогулянки просто пітніють і від цього стають мокрими. Мами дуже переживають за те, щоб їх чадо не мерзло та іноді занадто тепло вкутують його. Наприклад, вони одягають взуття, яке розраховано на температуру від -5 С, коли на вулиці +5 С. Звичайно ж вдома виявиться, що його ноги і взуття вологі.

Ще одним фактором, який впливає на сухість ніг є не правильно підібраний одяг. Взимку вкрай небажано носити шкарпетки або колготи х / б. Вони вбирають вологу. І, якщо ноги спітніють, то вони будуть мокрі та холодні.

Для того, щоб ніжки Вашого малюка залишалися сухими потрібно дотримуватися простих рекомендацій.

Як правильно носити зимове взуття:

Рекомендація

Опис

Одягатися по погоді

Зимове взуття призначається для різних температурних режимів, яких варто дотримуватися.

Вибирати правильний одяг

Краще віддавати перевагу термоноскам.

Взуватися в сухе

Після прогулянки черевики варто просушувати.

Першою і основною порадою є одягання дитини по погоді. При покупці взуття дивитися температурний режим, для якого воно призначене. В ідеалі було б мати кілька пар: одну демісезонну, а другу для низьких температур.

Також не варто при перших ознаках холодів одягати дитині теплі черевики, та ще й з вовняними шкарпетками. Краще віддати перевагу термоноскам. Вони відводять вологу, а не вбирають її. В результаті дитячі ніжки залишаються сухими і не мерзнуть.


Коли дитина тривалий час перебуває в приміщенні або в машині, то краще її перевзувати в менш тепле взуття.

Якщо ж Ви прийшли додому і виявили, що взуття вологе, його необхідно обов'язково просушити. Для цього устілки краще витягнути і покласти на батарею. Але от самі черевики ставити на батарею категорично не рекомендується, так як шкіра може сильно пересохнути і потріскатися або деформуватися. Їх варто сушити за допомогою спеціальних сушарок для взуття. Вони не нагріваються до високих температур, а тому не завдають шкоди взуттю. Також прибрати зайву вологу можна за допомогою набивання пари газетами, туалетним папером або серветками.

Виконуючи всі вищевказані рекомендації Ви легко зможете зберігати ніжки малюка в сухості і теплі в зимову пору року.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари