Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Принципи вибору якісного дитячого взуття

Принципи вибору якісного дитячого взуття

2020-11-18 18:03:31   4   3040

Дитина проводить майже весь день на ногах. Для хлопчика або дівчинки не існує поняття “втома”, доки він чи вона не набігається з друзями або не відвідає усі секції, що існують у місті.


Батькам хочеться, щоб дитина проводила час продуктивно та отримувала виключно позитивні емоції. На це впливає велика кількість факторів: один із них — взуття.

У дитинстві сил та енергії не може бракувати. Малеча прагне дослідити та пізнати весь світ: нехай це лише шкільний двір або майданчик за будинком. Крім того, дитина відвідує дитячий садок або школу, де зосереджено слухає вихователів і вчителів годинами. Їй має бути настільки комфортно, наскільки це дозволяє світова індустрія дитячого взуття.


Як вибрати водночас якісні та стильні моделі?

 1. Зверніть увагу на матеріали. Те, наскільки чесно розповідає про них постачальник та чи зазначає матеріал виготовлення взагалі, свідчить про його ставлення до здоров’я малечі. Надійні виробники пропонують взуття з натуральних матеріалів:
  • шкіри,
  • нубука,
  • замші і т.д.
 2. Придивіться до задника. Він має бути в міру жорсткий. Фіксувати ногу в певному положенні. Не передавлювати, але й не дозволяти нозі кидатися зі сторони в сторону.
 3. Пам’ятайте про застібку. Наприклад, дітям до 4-х років часто вибирають моделі на липучках. Так малюк вчиться нести відповідальність за власний комфорт та зовнішній вигляд (і це не так складно для нього, як шнурівка).
 4. Гнучка підошва має вміти повторювати рухи стопи дитини. Рухи хлопчика або дівчинки мають бути вільними.
 5. Взуття має бути розроблене згідно з рекомендаціями ортопедів: деякі виробники зазначають це на сайтах. 


Результати опитування

У групі "Дитяче взуття minimen.ua" в месенджері Viber було проведено опитування: “За яким принципом Ви вибираєте взуття для дитини?”.

Як мами й тата могли відповісти

Голоси

1

Прислухаюся до дитини: що їй подобається, те й беремо


33%

2

Шукаю моделі з натуральних матеріалів

27%

3

Зазираю у гаманець і беру те, на що вистачає

34%

4.

Спочатку переглядаю поради у блозі Minimen, а потім визначаюся

6%


Правильно підібране дитяче взуття забезпечує не тільки комфортне пересування протягом дня, але й чудовий настрій. Дитина не почувається втомленою після декількох годин на ногах та з радістю отримує компліменти від знайомих та друзів. Стильні моделі взуття для дівчат та хлопців допомагають їм стати більш популярними у колі однолітків.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари