Безкоштовна доставка взуття Новою поштою

У кошику порожньо!

Відеоконсультація по вайберу при покупці дитячого взуття

Відеоконсультація по вайберу при покупці дитячого взуття

2021-03-20 16:48:55   8   3090

Онлайн-шопінг став звичкою і потребою для більшості українських сімей. Мами і тата насолоджуються комфортом і економією часу. Вони проводять години, що звільнилися, з малюками, які так потребують батьківських турботи й уваги.


У 2021 році купувати в інтернеті — легко і безпечно. Можна підібрати розмір, матеріал виготовлення і навіть дизайн, не залишаючи меж квартири або будинку.

Часто батьки хочуть на власні очі побачити пару, в якій хлопчикові або дівчинці доведеться ходити. Мами і тата розуміють: правильне взуття — багато в чому запорука:

  • міцного здоров'я,
  • вдалих прогулянок,
  • продуктивного навчання.

Інтернет-магазин Minimen.ua прагне облгечити життя українських сімей. Так, ми запустили послугу "відеоконсультація по вайберу". Кожен член сім'ї може подзвонити нам у месенджері та отримати відповіді на питання, що його цікавлять.


Чому відеоконсультація — це вибір відповідальних батьків?

Консультація під час відеодзвінка гарантує об'єктивність вибору. Крім того, успішній покупці сприяє ряд переваг:

  1. На зв'язку досвідчені співробітники компанії Minimen.ua. Багаторічний досвід у галузі дитячого взуття дозволяє підбирати і радити варіанти, які принесуть дитячим стопам комфорт і безпеку.
  2. Неперевершена якість відео, а також зв'язок, який не переривається. Картинка максимально наближена до реальності. Менеджера інтернет-магазину можна попросити присунути або відсунути камеру.
  3. Наявність кожної моделі у вільному доступі. Разом зі співробітниками Minimen.ua батьки розглянуть кожну деталь моделі, що сподобалася, та вивчать її з усіх боків.

Результати опитування

У групі "Дитяче взуття minimen.ua" в месенджері Viber було проведено опитування: "З якими проблемами ви стикалися при виборі дитячого взуття в інтернет-магазинах?".

Як батьки могли відповісти?

Голоси

1

Хотів/хотіла побачити ту чи іншу модель в реальності, а бачив/бачила тільки студійну світлину


52%

2

Не розумів/розуміла, який вигляд будуть мати натуральні матеріали вдень при звичайному освітленні

20%

3

Складно було знайти стильне практичне взуття

15%

4.

Я купую тільки у фізичних магазинах

3%

Відеоконсультація по вайберу при покупці дитячого взуття знищує всі сумніви і доводить, що мама або тато вибирають для улюбленої дитини тільки найкраще. З Minimen.ua батьки точно знають, що купують в інтернеті. 

Жми на кнопку viber в углу экрана и переходи в видеочат с продацом minimen.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари