Безкоштовна доставка Новою поштою
з 10-00 до 18-00

У кошику порожньо!

Merrell – бренд дитячого взуття в Україні

Merrell – бренд дитячого взуття в Україні

2022-01-17 14:11:54   2   1695

1.1 Компанія Merrell в Україні має попит. Дитині, пізнаючи світ, необхідне міцне взуття, яке дозволить робити свої відкриття, а батькам не турбуватися про те, що доведеться занадто часто купувати нові пари через непридатність попередньої. Тому важливо звернути увагу на максимально міцні пари.1.2. Особливості розвитку і причини популярності

Merrell з'явився на ринку у 1981 році в Америці. Історія появи проста й обумовлена ​​натхненням Ренді Мерреллом, який виготовляв ковбойські чоботи. Під час роботи Ренді Меррел оснастив пари комфортною колодкою та мисом, який не здавлював пальці, навіть при інтенсивній ходьбі.

Популярність виробника обумовлена ​​тим, що використовуються:

  • Air Cushion для амортизації завдяки додатковому використанню повітряних подушок;

  • Q-Form — проміжна підошва, щоб підвищити стійкість пари;

  • Vibram — підошва, яка необхідна для високої міцності пар, а отже можливості носити їх тривалий час без втрати пристойного виду;

  • Polartec і Thinsulate — щоб ніжки дитини не мерзли навіть за тривалих низьких показників температури.

Щоб модель носилася протягом тривалого часу та викликала лише приємні відчуття, створюється вона виключно з натуральних матеріалів. А для того, щоб пара прослужила протягом тривалого часу, рекомендується додатково використовувати допоміжні засоби для догляду, щоб зменшити негативний вплив дощу, сонця, бруду та інше.

2. 1. Представленість Merrell в Україні

Дитяче взуття від бренду представлене сандалями, черевиками та черевиками, чоботями. Пропонуються окремо моделі, як для хлопчика, так і для дівчаток, також є моделі унісекс. Виробник пропонує придбати пару природних відтінків, тому вони мають прекрасний вигляд у будь-якому комплекті одягу. До того ж бренд не зупинився лише на взутті, пропонує також одяг, з яким кожна пара гарно поєднується.

Бренд не ставить перед собою завдання, щоб постійні покупці купували нову пару кожен сезон, тому пропонує моделі із завжди актуальним кроєм. Для дітей нове взуття купується, як правило, після того, як ніжка малюка виростає з певної пари.


3.1. Розмірна сітка дитячого взуття Merrell

Маркування виконується за стандартами, встановленими в Америці, тому розміри для дітей та підлітків – від 3,5 до 7.

Щоб купити оптимальний розмір, потрібно зняти мірки стопи та знайти отримані параметри у таблиці. Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!