Безкоштовна доставка взуття Новою поштою

У кошику порожньо!

Ортопедичне дитяче взуття

Дитяче ортопедичне взуття в Тернополі. Безкоштовна доставка

Продукція турецьких брендів Minimen і Perlina дуже плотно охоплювала ринок взуття в Україні. У західних регіонах країни ім складається конкуренція польського бренду Bartek.

Ортопедичне дитяче взуття даних виробників робиться для дітей у вікових рамках від півроку до 16 років. В їх арсеналі є моделі:

 1. Для немовлят. Це розміри від 17 до 22

 2. Для малюків. Розмір від 19 до 26

 3. Дітей дошкільного віку. Розмірні рамки 26 - 33

 4. Дітей шкільного віку. Розміри 33 - 40

Головні відмінності і особливості, що забезпечують взуття всіх трьох брендів стабільними лідерськими позиціями на ринку продажів і високим попитом це:

 • Натуральні та безпечні матеріали, що використовуються для виготовлення. Зокрема, натуральна шкіра високої проби, натуральний високоякісний нубук.

 • У взутті можуть бути розміщені протибактеріальні вставки, що запобігають розвитку бактеріальних та алергічних захворювань

 • Якщо подивитися на функціональність і положення на ногах з точки зору анатомії, то фіксація на стопі у дитини буде максимально правильною з яскраво означеною зручністю

 • Свій внесок у комфорт, пов'язаний з легкістю та амортизацією, вносить використання спеціального типу подошв, що отримали назву Екстра-лайт. Цю підошва виробляють в Італії.

 • У більшості моделей брендів Minimen, Perlina та в особливості Bartek вбудовані світловідбиваючі елементи, що сприяють підвищенню видимості в темний час доби

 • У взутті є мембрана, що утримує тепло і захищає від надлишку вологи 

 • Ну і, звісно, кольорові рішення роблять взуття вищевказаних виробників серед інших країн. Є як майже монохромні моделі, так і розфарбовані в найрізноманітніших кольорах веселки.

 • Повітряні устілки, зроблені переважно з термокаучука надають взуттю значиму легкість

Для тих, хто хоче купити дитяче ортопедичне взуття брендів Minimen, Perlina і Bartek у Тернополі діє безкоштовна кур'єрська доставка. Даним сервісом можуть також  користуватися жителі всіх населених пунктів та районів Тернопільської області, як Монастириський район, Бучач, Шумськ, Збараж, Борщівський район, Борщів, Кременець, Кременецький район, Комарівка, Бучацький район, Монастириська, Козівський район, Підгайці, Ланівці, Почаїв, Теребовлянський район, Скалат, Зборів, Чортківський район, Заліщики, Підгаєцький район, Базниківка, Теребовля, Підволочиський район, Хоростків, Шумський район, Чортків, Бережани, Копичинці ...