Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

4Rest-Orto – унікальний бренд ортопедичного взуття з Туреччини

4Rest-Orto – унікальний бренд ортопедичного взуття з Туреччини

2022-06-10 07:54:13   0   45

4Rest-Orto – один із найвідповідальніших виробників, на думку українських ортопедів. Компанія була заснована у 2008 році в Туреччині. Бренд спочатку був орієнтований на виробництво ортопедичного взуття для дітей та дорослих. Із самого початку на виробництві використовували лише новітні технології, які пройшли всі етапи перевірки та були рекомендовані асоціаціями ортопедів у багатьох країнах. 4Rest-Orto випускає не тільки профілактичне, а й лікувальне взуття, яке із задоволенням носять діти.


 Особливості бренду 4Rest-Orto

4Rest-Orto ламає стереотип, що ортопедичне взуття не обов'язково має бути красивим. Туфлі, босоніжки, кросівки цього виробника із задоволенням носять дітки, підлітки, дорослі.

Чимало сил, енергії, грошей та часу витратила команда компанії, щоб створювати зовні привабливі дитячі моделі, що відповідають усім вимогам ортопедичного взуття.

На даний момент асортимент продукції представлений такими категоріями:

  • Босоніжки, сандалі – всі моделі розраховані на носінні в спеку, тому верх виготовляється повністю зі шкіри. Обов'язковим є наявність високого задника, надійної застібки, спеціального ортопедичного каблука;

  • Туфлі, черевики – демісезонне взуття має внутрішню підкладку з натурального матеріалу, це дає можливість носити демісезонні моделі у відносно теплу та прохолодну погоду;

  • Спортивне взуття – зручні кросівки та кеди з твердим задником, надійною фіксацією та пружною підошвою забезпечують профілактику, і навіть лікування деформації стопи під час рухливих дитячих ігор;

  • Зимове взуття – чоботи, черевики від 4Rest-Orto теплі, легкі, зручні. Їм не страшний сніг, сльота – дітям зручно в такому взутті за будь-якої погоди.

Повноцінні ортопедичні характеристики у поєднанні з актуальністю дизайну, кольору, декору – це те, за що люблять 4Rest-Orto в Україні та інших країнах.


Ціна ортопедичного взуття 4Rest-Orto

Популярність бренду швидко зростає в Європі не так завдяки рекламі, як завдяки шанувальникам їхньої продукції. Якість, дизайн, повна відповідність усім вимогам до профілактичного та лікувального взуття – це те, про що говорять відгуки про 4Rest-Orto.

Цінова політика компанії – зробити продукцію доступною. Тому бренд витрачає щонайменше грошей на рекламу, намагаючись тримати ціни на середньому рівні. Варто зазначити, що взуття такого рівня від європейських брендів коштує набагато дорожче.

Турбота про дитячі ніжки, яка приносить задоволення – це ортопедичне взуття 4Rest-Orto.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!