Безкоштовна доставка взуття Новою поштою

У кошику порожньо!

Правильний догляд за різними матеріалами для дитячого взуття

Правильний догляд за різними матеріалами для дитячого взуття

2020-12-10 20:06:01   2   4002

Догляд за взуттям малюка є не таким простим, як може здатися спочатку. І саме від нього залежить не тільки зовнішній вигляд виробів, але і те, скільки саме взуття може прослужити. Саме тому ми розповімо про основні моменти, які впливають на зовнішній вигляд взуття.


Почнемо з того, що все залежить від того, з чого виготовляється взуття. Найчастіше дітям купують:

  • Шкіряне взуття;
  • Взуття з нубуку;
  • Взуття із замші;
  • Лаковане взуття.

Шкіряне взуття

Вона є дуже практичним і досить невибагливим ​​у догляді. Нове бажано одразу покривати засобами, які призначені для відштовхування води.

Очищати від бруду його варто вологими серветками або мокрою ганчіркою, щоб уникнути розводів або засохлих крапель. Сушити на батареї категорично забороняється. Це може привести до тріщин та деформації. Найкраще використовувати сушарки або ж залишити сохнути просто в кімнаті.

В кінці на чисте взуття потрібно щіткою або губкою нанести крем, який захищає виріб від тріщин, деформацій, розводів та інших дефектів.


Взуття з нубуку

Вироби з нубуку вимагає більш ретельного догляду. Перед тим, як вперше його надіти, обов'язково потрібно нанести водовідштовхувальне засіб у три шари. Ним доведеться користуватися постійно, особливо якщо часто йде дощ або сніг.

Прати або мити нубук не можна. Він втратить свій вигляд, повернути який буде майже неможливо. Очищення від бруду здійснюється спеціальними засобами і щітками.

Замшеве взуття

Вироби із замші дуже делікатні. Для очищення, у разі необхідності, варто підбирати лише спеціальні засоби. Якщо замша дуже забруднилася, то мити її можна за допомогою мильної води, в яку доданий нашатирний спирт в пропорції 1: 5, або ж оцет - 1 чайна ложка на 1 літр води. Далі виріб полірується бархоткою. Після варто потримати взуття над парою. Це підніме всі ворсинки.

Лаковане взуття

Лаковані вироби дуже чутливі. Їх потрібно очищати від бруду легко і акуратно, щоб не подряпати. Для обробки використовувати спеціальні спреї, креми та поліролі.


Тепер Ви знаєте, що потрібно робити, щоб взуття довгий час радувало своїм зовнішнім виглядом Вас і Вашого малюка. Найголовніше не залишати його брудним та підбирати відповідні засоби для догляду.

Також рекомендуємо Вам ознайомитися з тим, що можна робити з взуттям, а що не можна:

Можна

Не можна

Чистити

Допускати постійного намокання

Сушити

Одягати мокре

Полірувати

Носити невідповідно сезону

Просочувати

Неправильно чистити

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари